Online Workshop

NATÁČEJTE VIDEO MOBILEM

Zvu vás na online workshop, jehož cílem je, aby jste odcházeli s jasnou představou, jak natočit kvalitní video  svým mobilním telefonem. Nezáleží na tom, zda vlastníte nejnovější iPhone, Google Pixel nebo starší model telefonu - tento kurz je navržený tak, aby si z něj každý majitel mobilu odnesl praktické rady k natáčení videí.
Co se naučíte?
  • Nastavení telefonu pro video: Zjistíte, jak správně nastavit váš telefon, abyste dosáhli nejlepší možné kvality videa. Bez ohledu na to, jestli máte iPhone 13 mini, Google Pixel 4, nebo starší model, ukážeme vám, jak z něj dostat maximum.

  • Jaká videa chcete točit: Zamyslíme se společně nad tím, jaký druh videí chcete natáčet, ať už se jedná o vlogování, produktová videa, edukativní obsah nebo něco úplně jiného.

  • Praktické rady a tipy pro lepší video: Dostanete praktické rady a tipy, jak vylepšit vaše video, od stabilizace záběru po správné osvětlení a zvuk.

  • Jak na kvalitní video s jakýmkoliv telefonem: Vysvětlíme si, že pro natáčení kvalitního videa a pořizování působivých fotografií nepotřebujete nejnovější model telefonu. Klíčem je správné nastavení a kreativní přístup.

  • Jak pracovat s natočeným materiálem: Podíváme se na to, co dělat s natočeným materiálem, od editace po sdílení na sociálních sítích. Představíme si základy programu CapCut a střih na počítači i mobilu.

Proč se přihlásit?

Tento workshop je váš průvodce světem mobilního videostorytellingu, kde se naučíte, jak svým příběhům vdechnout život pomocí zařízení, které máte vždy při ruce. Ukážu vám, že pro vytváření působivého obsahu není třeba drahé vybavení, ale znalost, kreativita a vášeň pro vyprávění.

Nechte se inspirovat a naučte se, jak svým příběhům a nápadům vtisknout formu, která zaujme, baví a informuje. Přihlaste se na workshop a otevřete dveře do světa mobilního videa.

Nejbližší termín: 16. dubna 16:00 - 19:00
Cena: 1 950 Kč
Záznam nebude k dispozici.

Online Workshop

Základy barvení VIDEa

Naučte se Základy barvení videa v jedinečném online workshopu. Dozvíte se, jak dosáhnout barevného gradu jako z Netlixu bez ohledu na to, čím natáčíte. Představím vám svůj 3 krokový proces pro dokonalé barvy v jakémkoliv programu.
Co se naučíte?
  • Jednoduchý tříkrokový proces pro barevnou korekci a barvení videa. Ve třech krocích se naučíte jak vyladit LOG záznam tak, aby vypadal jako z Netflixu.

  • Využijte naplno potenciál foťáku, který už máte.

  • Zjistěte, jak barevně sladit více klipů v jednom videu, aby na sebe přirozeně navazovaly a nerušily se při sledování.

  • Vyhněte se nejčastějším chybám, kterých se dopouští 90 % kameramanů při používání LUTek a při barvení videa.

Proč se přihlásit?

Tento kurz je vaší vstupenkou do světa profesionálního barvení videa. Naučíte se, jak proměnit své video z amatérského na profesionální pomocí nástrojů, které máte k dispozici. Ukážu vám, že nepotřebujete drahé vybavení, pouze ty správné informace a  barevné gradace videa, kde se naučíte, jak proměnit své záběry z obyčejných na neobyčejné pomocí vybavení, které již máte. Ukážu vám, že k vytvoření úžasného obsahu nepotřebujete drahé vybavení, ale jen znalosti, kreativitu.

Tento kurz je určen pro začínající až středně pokročilé tvůrce videí, kteří hledají přímočarý postup barevné korekce a barvení a chtějí se vyhnout častým chybám. Není vhodný pro zkušené videotvůrce s dlouholetými zkušenostmi s barvením nebo pro ty, kteří nejsou ochotni investovat 90 minut do zlepšení svých dovedností.

Nejbližší termín: 30. dubna 16:00 - 19:00
Cena: 1 950 Kč
Záznam nebude k dispozici.

Přihláška na webináře

Jméno a příjmení E-mail Telefon Termín školení Napište mi zprávu Odeslat

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami.