Audio a video podcast

Podcasty jsou nejrychleji rostoucí kategorie obsahového marketingu. Představují jednoduchý a relativně rychlý způsob jak se spojit se svým publikem. V roce 2019 zaznamenaly nebývalý boom i v Čechách.  I přesto je v této kategorii stále místo i pro vás.

Prostor pro zlepšení

Podcast dnes může vytvářet v podstatě každý. Je snadné ho vytvořit a ještě snadnější vypublikovat do světa (a navíc zdarma). Tím také vzniká velký prostor pro zlepšení. Je totiž velký rozdíl, pokud podcast nahrajete do svého telefonu a ihned vyspustíte do světa, nebo použijete profesionální mikroforny, rekordér a zvukovou postprodukci. 

Profesionální podcastove vybavení není nejlevnější, vyjde vás při nejlepším do 10 tisíc korun. Proto nabízím pronájem své vybavy i semnou, jako technikem. 

Pomůžu vám podcast nahrát, zvukově zpracovat a vypublikovat.

Moje profesionální výbava

RODE PodMic

2 x profesionální dynamický mikrofon s broadcastovou kvalitou RODE PodMic je vhodný pro nahrávání podcastů. Nabízí bohatý a vyvážený zvuk plný detailů dosahující profesionální kvality.

ZOOM h6

Šestistopý digitální rekordér Zoom H6 naplní veškerá vaše očekávání, která od profesionálního nahrávacího zařízení máte. Ať už potřebujete nahrát cokoliv, budete se vždy moci spolehnout na perfektní kvalitu záznamu.

DaVinci Resolve Fairlight

Profesionální nástroj, určený pro zpracování zvuku pro filmový a televizní průmysl. Vše, co je potřeba pro profesionální zvuk jako z kina.

Dodám kompletní produkt

1. Nahrávání u vás doma

Se svou podcastovou výbavou přijedu až za vámi a dohlédnu na nahrávání,

2. Zpracování

Zvuk upravím dle profesionálních standardů a vypublikuji na váš podcastový kanál, odkud se rozšíří do světa.

3. Videopodcast

Pokud chcete dosah svého podcastu zdvojnásobit, natočíme k němu i videoverzi. Tu pak mohu vypublikovat na YouTube a sestříhat z něj upoutávky pro další sociální sítě.

918_done

Co nabízím

Základní služby

Doplňkové služby

Cenu jedné epizody je možné snížit nahráním více epizod najednou.

Podcasty jsou stále na vzestupu.

Objednejte si nahrávání ještě dnes.

Nezávazná poptávka