naučte se stříhat v DaVinci Resolve

Škola střihu videa

Chceš se naučit stříhat video, ale nevíš, kde začít?
Právě pro tebe tady snadná, zábavná a efektiví ŠKOLA STŘIHU VIDEA.
Promění i úplné začátečníky v profi video editory. 

každý může stříhat videa

škola střihu

Vždy jste chtěli umět stříhat video jeko profíci, ale nevěděli jste kde začít? Tak právě jste našli to správné místo. Naše škola je určená i pro úplné začátečníky.

Krok za krokem

1 x týdně dostaneš
10-15 min. video na téma
"Základy střihu videa v DaVinci Resolve pro úplné začátečníky". 


Snadné studium

Jednoduchý a srozumitelný návod pro úplné začátečníky nebo video editory, kteří se chtějí neustále zlepšovat. 

Neomezený přístup

Časově neomezený přístup ke všem lekcím zpětně. Jsou pro tebe první lekce příliš snadné? Nevadí, přidejte se později.

Co nabízím

Interaktivní videolekce

Základem školy střihu videa jsou videolekce vytvořené na míru pro tebe. Budeme postupovat podle oficiální učebnice k DaVinci Resolve, takže kurz je skutečně vhodný i pro úplné začátečníky.

Nemusíš nic natáčet

Na střih videa ti poskytneme všechny potřebné materiály - videa, hudbu, zvuky. Nemusíš nic natáčet. Jen si stáhneš doprovodné materiály a budeš následovat výuková videa.

Přistup odkudkoliv

Škola střihu videa probíhá na platrormě Forendors.cz, která má i svou mobilní aplikaci. Takže studovat můžeš doslova kdekoliv. Nicméně pokud se chceš skutečně něco naučit, doporučuji sledovat návoddy u PC. 

Dostupné pro každého

Vzdělávání nemusí být drahé. Nechceme po vás tisíce korun předem. Za 390 Kč předplatného měsíčně dostanete 45-60 výukových minut.

Každý týden nové video

Hodina výukového materiálu najednou je sakra hodně. Proto jsme kapitoly pečlivě rozdělili do 10-15 minutových ucelených lekcí tak, aby vás to bavilo a nebylo toho moc najednou.

Kurz je jen začátek

Stane se z tebe video editor, připravený stříhat videa na YouTube nebo jiné sociální sítě jak pro sebe, tak pro klienty.


Lekce zdarma

Tady je malá ukázka toho, co tě čeká.

Ze začátečníka profíkem

Eliška Martynková, tvoje lektorka

Od roku 2020 se živím tvorbou videí na sociální sítě. Střihám pro značky jako Raiffeisenbank, Jak na sítě, Člověk v tísni nebo Qara.

FAQ

na co se ptáte

Nejsem si jist/á, zda je kurz i pro mě.

Kurz je určen pro každého, kdo má zájem naučit se základy střihu videa v programu DaVinci Resolve. Vhodný je jak pro úploné začátečníky bez předchozí zkušenosti, tak pro ty, kteří už v Resolve stříhají a chtějí se zlepšovat.

Co budu ke studiu potřebovat?

Stačí počítač, na kterém plynule spustíte DaVinci Resolve a neseká se vám při běžných úkonech. Pokud si nejste jisti, jestli vám Resolve poběží plynule, podívejte se na lekci zdarma, která je o kousek výš na stránce. ☝️ Pokud nebudete mít problém ji dokončit, máte vyhráno. Pak je ještě vhodné stabilní internetové připojení a základní znalost práce s počítačem.

Co když jsem úplný začátečník?

Kurz je strukturován tak, aby byl srozumitelný hlavně s ohledem na úplné začátečníky. Minimálně několik prvních lekcí. Pak už vás to trápit nemusí, protože už nebudete úplní začátečníci a budete se moct pustit i do složitějších úkonů. Takže začínáme základy a postupně přecházíme k pokročilejším technikám.

Co když jsem pokročilý editor?

V tom případě se můžete ke kurzu přidat později, až probereme základy. Pojedeme podle příručky začátečníka, nejprve se budeme věnovat střihu, později i úpvatě zvuku a tvrobě vizuálích efektů. Co zrovna probíráme se dozvíte z pravidelného měsíčního newsletteru ☝️, nebo tak, že se za námi čas od času podíváte na Forendors.

Co když chci kurz předčasně ukončit?

Pokud se rozhodnete kurz předčasně ukončit, stačí zrušit své předplatné. Všechny dosud zveřejněné lekce zůstanou přístupné do konce zaplaceného období. Kdykoliv v budoucnu se můžete znovu přidat a všechny dříve zveřejněné lekce se vám opět zpřístupní.

Jak dlouho bude celý kurz trvat?

Jako osnovy budeme používat oficiální manuál, který ma více jak 400 stránek. Aby byly lekce dostatečně srozumitelné i začátečníkům, rodělali jsem je do 10-15 minutových videí. Odhadem vznikne někde mezi 45 a 50 videi. Takže celý kurz pro začátečníky bude trvat přibližně rok

Můžu se přidat na konci kurzu, a budu mít k dispozici vše zveřejněné?

Ano, ale pouze na omezenou dobu. Kurz je určen k průběžnému studiu. Po jeho dokončení budou videa ještě cca 2 měsíce přístupná a pak bude kurz uzamčen. Ale nezoufejte, zbyde vám po něm spousta pracovního materiálu, jako jsou videa, zvuky, efekty a doporovodné PDF manuály.

Co když s kurzem nestíhám?

Všechny lekce jsou přístupné online s neomezeným časovým přístupem, takže si můžete učivo projít ve svém vlastním tempu. Navíc po dokončení kurzu budete mít ještě 2 měsíce na dohnat vše, co jste nestihli. Po celou dobu vám budu k dispozici.

Je možné získat individuální pomoc nebo zpětnou vazbu?

Ano, na platformě Forendors mi můžete kdykoliv napsat soukromou zprávu. O zpětnou vazbu můzete pořádat na Discrod serveru a pokud bude zájem, můžeme pořádat Q&A vysílání.

Můžu dostat certifikát po dokončení kurzu?

Osobně vám certifikát nevystavím. Ale znalosti, které nasbíráte vám poslouží k tomu, abyste byli bez problémů schopni složit certifikaci na webu Blackmagic Design.

Jaké materiály budu potřebovat?

Všechny potřebné materiály pro střih videa, včetně videí, hudby a zvuků, poskytneme. Stačí si je stáhnout a můžete začít.

Pořád nevím, zda se chci přidat.

Nevadí. Pokud chcete mít alespoň přehled o tom, jakou látku zrovna probíráme, přihlašte se do našeho newsletteru.☝️ Jednou měsíčně vám pošlu info a budete v obraze.

NEMŮŽEŠ SE ROZHODNOUT?

Nevíš jistě, zda se chceš přidat? Nech mi svůj email. Každý měsíc ti na něj pošlu rozvrh toho, co jsme probrali a co náš čeká.
Přidat se k nám můžeš kdykoliv.